Oferowane przez nas usługi z zakresu klimatyzacji obejmują

  • Zaprojektowanie instalacji klimatyzacji w oparciu o potrzeby klienta oraz nasze doświadczenie
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż  i instalacja urządzeń klimatyzacyjnych.
  • Serwis urządzeń oraz przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne w razie potrzeby.

Nasze usługi realizujemy na terenie Województwa Małopolskiego oraz Podkarpackiego jak również na terenie całego kraju

Ceny i koszt instalacji dostosowujemy do wymagań klienta. Podstawowe koszty instalacji wahają się w granicach:

Klimatyzacja xiaomi

2 249

Kupno pakietu klimatyzatora

  • Wycena kosztu projektu
  • Sprzedaż klimatyzatora
  • Serwis
Zakup usługę

Instalacja klimatyzacji

900-1400

Usługa montażu

  • Wycena projektu
  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis
Zakup usługę

Nasze zalety

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Montaż urządzenia to istotna sprawa, jednak najważniejszą kwestią jest odpowiednie zaprojektowanie instalacji. Omówienie projektu z klientem, ocena budynku “na żywo”, dobór wysokiej jakości sprzętu pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Współpraca z najlepszymi dostawcami pozwala nam zaś na zapewnienie tylko najlepszych podzespołów.

WSPARCIE

Przygotowujemy dla klienta profesjonalny projekt instalacji.  Staramy się zaproponować rozwiązania nowoczesne, energooszczędne, a przy tym optymalne pod względem kosztów. Do montażu wykorzystujemy jedynie urządzenia znanych i cenionych na rynku firm, oferujących długoletnią gwarancję.

SZYBKI MONTAŻ

Prace montażowe przeprowadzamy sprawnie i bez zwłoki. Proste instalacje, np. klimatyzacyjne typu split wykonujemy w ciągu zaledwie kilku godzin. Klientom dostarczamy tylko urządzenia najlepszych marek z gwarancją producenta nawet do 5 lat.

TESTY I SERWIS

Po zakończeniu montażu każda instalacja jest gruntownie weryfikowana pod kontem szczelności. Kończąc pracę klient może być pewny, że urządzenie jest gotowe do pracy. Świadczymy również usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

Rodzaje klimatyzatorów

Systemy klimatyzacyjne dostosowujemy w zależności od preferencji, potrzeb i warunków technicznych. Udostępniamy następujące systemy:

klimatyzator na klimatyzuj.pl

Klimatyzatory typu split

To najpopularniejszy typ klimatyzatora, złożony z dwóch części – jednostki wewnętrznej (zwanej też parownikiem) oraz jednostki zewnętrznej (zwanej skraplaczem). Najważniejszymi zaletami tych klimatyzatorów jest ich stosunkowo duża wydajność przy niewielkich rozmiarach a także cicha praca – dzięki  umiejscowieniu jednostki zewnętrznej na zewnątrz pomieszczenia oraz zastosowaniu sprężarki typu Inverter. Kolejnym plusem rozwiązań typu split jest niewielki rozmiar jednostki wewnętrznej, dzięki czemu nie wymaga taka instalacja dużej powierzchni ściany do zamontowania jednostki wewnętrznej. Większość klimatyzatorów typu split to tzw. klimatyzatory ścienne, gdzie jednostka wewnętrzna zawieszana jest na ścianie, w odległości ok. 20-30 cm od sufitu, a jednostka zewnętrzna na uchwytach ścinanych bądź przytwierdzona do podłoża

Klimatyzatory typu multi-split

Systemy multi-split różnią się od modeli split tym, że do jednej jednostki zewnętrznej podłączonych jest kilka jednostek wewnętrznych, co umożliwia zastosowanie jednego systemu do kilku pomieszczeń a zarazem indywidualną regulację parametrów powietrza w poszczególnych pomieszczeniach (odrębnie dla każdej jednostki wewnętrznej).

Korzystamy z następujących marek

Masz pytania?

Zachęcamy do kontaktu. Pomożemy wybrać odpowiedni rodzaj klimatyzacji i oszalować koszty instalacji


Nasze usługi realizujemy na terenie Województwa Małopolskiego oraz Podkarpackiego jak również na terenie całego kraju