Szukasz firmy, wyspecjalizowanej w temacie klimatyzacji w Nowym Sączu lub innym mieście województwa małopolskiego? Polecamy zapoznanie się z naszą kompleksową ofertą. Poza sprzedażą wysokiej jakości i wydajności urządzeń od wiodących producentów, takich jak Gree, LG czy Xiaomi, świadczymy także usługi montażowe oraz serwisowe.

Klimatyzacja Nowy Sącz – dlaczego warto?

Klimatyzacja w Nowym Sączu czy innym polskim mieście to niezbędnik w największe upały w obiektach prywatnych, takich jak mieszkania i domy oraz komercyjnych: biurach, siedzibach firm czy budynkach przemysłowych. Prawo pracy reguluje niektóre kwestie odnośnie minimalnej i maksymalnej temperatury w zakładzie pracy. Temperatura w pomieszczeniach, gdzie się pracuje, nie powinna być niższa niż 14 stopni lub 18 stopni Celsjusza (dla lekkiej pracy fizycznej i prac biurowych). Jeśli chodzi o maksymalną temperaturę, to przepisy nie są precyzyjne – z reguły jednak podaje się 28 stopni dla ciężkiej pracy fizycznej i 30 stopni dla pracy biurowej. Po przekroczeniu tych limitów pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom zimne napoje. By zapobiec nagrzewaniu się pomieszczeń, powinien zadbać o instalację klimatyzacji lub wentylacji, wybierając coś na miarę swoich możliwości finansowych oraz technicznych budynku. 

Wiele nowoczesnych biurowców ma dużo szklanych powierzchni, która latem mocno się nagrzewają. Dodatkowo wyższe temperatury panują np.:

  • na poddaszu,
  • na najwyższych piętrach budynków – komercyjnych i mieszkalnych.

Warto zainwestować w klimatyzację, by zapewnić domownikom komfort mieszkania, a pracownikom pracy.

Klimatyzacja Nowy Sącz – dlaczego my?

Dlaczego, mając do wyboru przeróżne firmy, kompleksowo zajmujące się klimatyzacją w Nowym Sączu lub okolicach, warto zdecydować się na nasze usługi? Bo posiadamy odpowiednie uprawnienia, by móc montować, naprawiać i serwisować klimatyzatory (certyfikat F-gazowy). Ponadto działamy szybko, efektywnie i bezpiecznie. W ramach usługi podstawowego montażu dodatkowo także szkolimy klienta w zakresie obsługi urządzenia. Na każdą wykonaną przez nas instalację klimatyzacyjną dajemy 24-miesięczną gwarancję (pod warunkiem, że wykonywany jest coroczny przegląd urządzenia). W razie wątpliwości, jaki klimatyzator wybrać, służymy fachowym doradztwem i pomocą. 

Klimatyzacja Nowy Sącz - sprzedaż, montaż, serwisMontaż klimatyzacji Nowy Sącz

Nie każdy kupujący zdaje sobie sprawę z tego, że montaż klimatyzacji – w Nowym Sączu lub innym polskim mieście – powinien zostać wykonany przez wyspecjalizowaną w tym zakresie firmę. Po zakupie klimatyzacji w naszym sklepie internetowym bez usługi montażu należy wypełnić specjalne oświadczenie uprawniającego do jego zakupu. W takim dokumencie znajduje się deklaracja, w której należy wskazać w jakim celu kupuje się klimatyzację. Może to być dalszą odsprzedaż (zakup na firmę), montaż (wówczas wymagane jest przedłożenie kopii aktualnego certyfikatu F-gazowego przedsiębiorstwa) lub własny użytek (w tym wypadku wymagana jest kopia umowy na montaż urządzenia z wyszczególnieniem modelu urządzenia oraz danych firmy dokonującej montażu wraz z kserokopią aktualnego certyfikatu F-gazy przedsiębiorstwa lub też w przypadku umowy z osobą prywatną kserokopią aktualnego personalnego certyfikatu F-gazowego). 

By ominąć te formalności, wystarczy wybrać naszą firmę oraz usługę montażu klimatyzacji w Nowym Sączu lub innym polskim mieście, leżącym na terenie województwa małopolskiego lub podkarpackiego, bo na tym obszarze działamy. Posiadamy certyfikat F-gazowy, dzięki temu działamy zgodnie z obowiązującą ustawą z 2015 roku i jej nowelizacją z dnia 12 lipca 2017 r (o zmianie ustawy o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych i innych ustaw). By dowiedzieć się, ile kosztuje montaż, zachęcamy do kontaktu:

  • telefonicznego +48 792 008 228
  • mailowego kontakt@klimatyzuj.pl
  • za pomocą formularza znajdującego się na stronie Kontakt lub na samym dole tej podstrony

Przygotujemy indywidualną i darmową wycenę. 

Serwis klimatyzacji Nowy Sącz

Naszym klientom, pochodzącym głównie z miast województw małopolskiego i podkarpackiego, oferujemy także fachowy serwis klimatyzacji. Nowy Sącz jest jednym z punktów na mapie Polski, które obsługujemy w tym zakresie. Przez serwis rozumie się wszelkie czynności, takie jak naprawy i konserwacje, by urządzenie działało bezawaryjnie jak najdłużej. Wszelkie instalacje, które montujemy u klientów – są to dwa typy urządzeń, czyli klimatyzacja multisplit oraz klimatyzacja split, także serwisujemy. Serwis, w skład którego wchodzą prace konserwacyjne, czyszczenie i udrażnianie urządzenia, powinien się odbywać minimum 2 razy do roku. W przypadku większych obiektów, gdzie klimatyzator jest w stałym użytku i filtruje dużą powierzchnię, np. w restauracji czy na sali weselnej, ta częstotliwość powinna być jeszcze większa. 

Skontaktuj się z nami!

    Mapa