Szukasz specjalistów, którzy kompleksowo podchodzą do tematu klimatyzacji, z WIeliczki lub okolic? To właściwy adres! Oferujemy sprzedaż urządzeń od renomowanych producentów, takich jak LG czy Xiaomi, a także ich montaż oraz serwis. Klimatyzacja powoli staje się standardem nie tylko w pomieszczeniach biurowych, ale także prywatnych obiektach, jak mieszkania i domy. Mocno nagrzewające lub przegrzewające się latem wnętrza nie sprzyjają efektywnej pracy lub komfortowemu życiu domowników. Rozwiązanie tego problemu jest proste – zakup klimatyzatora i zlecenie jego montażu wyspecjalizowanemu w tym zakresie podmiotowi, np. naszej firmie.

Klimatyzacja Wieliczka – dlaczego warto?

Klimatyzacja w Wieliczce – w domach prywatnych oraz budynkach komercyjnych – to niezbędnik w sezonie letnim. Wiele mieszkań i biur mocno się nagrzewa, a nawet przegrzewa. By życie było bardziej komfortowe, a praca latem bardziej efektywna, należy zadbać o zachowanie optymalnej temperatury we wnętrzach. Klimatyzacja to jedyne rozwiązanie, które poradzi sobie na dużym metrażu i przy naprawdę wysokich temperaturach – nawet do 30 stopni Celsjusza. Gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w wybraniu najlepszego urządzenia, które sprawdzi się na konkretnym metrażu. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikat F-gazowy, dzięki czemu działamy w zgodzie z obowiązującymi od 2015 roku, a znowelizowanymi w 2017 roku, przepisami.  

Klimatyzacja WIeliczka - zamów montaż i serwis

Montaż klimatyzacji Wieliczka

Poza sprzedażą klimatyzacji split oraz klimatyzacji multisplit  oferujemy także montaż klimatyzacji – Wieliczka to jedno z miast, na obszarze którego działamy (oraz inne z województw małopolskiego i podkarpackiego). Montaż takich urządzeń wymaga posiadania odpowiednich uprawnień. Od 2015 roku obowiązują regulacje, że firmy i osoby, mające styczność z f-gazami (np. monterzy klimatyzacji) muszą posiadać certyfikat F-gazowy. Oznacza to, że prywatny kupujący nie może na własną rękę zamocować w domu na ścianie klimatyzatora, tylko powinien to powierzyć w ręce specjalistów – np. z naszej firmy. 

Ile kosztuje montaż klimatyzacji dla mieszkańców Wieliczki?

Ile kosztuje montaż klimatyzacji? Wieliczka i inne miasta na mapie Polski – zgłaszający się stamtąd klienci – mają różne potrzeby i metraże pomieszczeń do ochłodzenia. Na finalną cenę składa się m.in.:

  • powierzchnia,
  • długość instalacji od agregatu do klimatyzatora,
  • odległość od Krakowa,
  • status klienta (inne stawki VAT obowiązują na osoby prywatne –  8%, a inne na firmy – 23%).

Wszystkim osobom lub firmom zainteresowanym założeniem klimatyzacji w Wieliczce polecamy kontakt telefoniczny pod numerem  +48 792 008 228, mailowy kontakt@klimatyzuj.pl lub uzupełnienie formularza na stronie Kontakt kub na samym dole tej podstrony – gwarantujemy szybką i darmową wycenę.

Klimatyzacja Wieliczka - zamów montaż i serwis

Serwis klimatyzacji Wieliczka

Trzecią gałęzią naszej działalności – obok sprzedaży urządzeń i montażu – jest serwis klimatyzacji. Wieliczka to jedno z miast, znajdujących się w obszarze, na którym świadczymy tę usługę. Gwarantujemy fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich zainstalowanych przez nas urządzeń. Regularne serwisowanie klimatyzatora:

  • wydłuża jego żywotność,
  • trwałość,
  • bezawaryjne działanie,
  • przeciwdziała powstawaniu poważniejszych i drogich w naprawie usterek.

Czyszczenie, mycie i udrażnianie klimatyzacji oraz wymiana filtrów zapewnia jego bezpieczne i komfortowe stosowanie. 

Skontaktuj się z nami!

    Mapa