Jesteś osobą prywatną lub przedstawicielem firmy, która szuka podmiotu, kompleksowo zajmującego się tematem klimatyzacji z Nowego Targu lub okolicy? Nasza firma to właściwy adres. Oferujemy sprzedaż wysokiej jakości i wydajności urządzeń klimatyzacyjnych, a także ich montaż oraz serwis. Posiadamy kilka lat doświadczenia w tym obszarze, a wykonane w tym czasie realizacje potwierdzają nasze kompetencje. 

Klimatyzacja Nowy Targ nieoceniona latem

Klimatyzacja – w Nowym Targu czy innym polskim mieście – to nieoceniona pomoc latem – szczególnie w pomieszczeniach, które mocno się nagrzewają lub przegrzewają. Z takim problemem można się spotkać np. w lokalach na poddaszu, ostatnim piętrze lub z oknami, zajmującymi dużą powierzchnię. Zachodnia ekspozycja okien również sprzyja nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń. Remedium na taki problem jest montaż instalacji klimatyzacyjnej – np. klimatyzacji split lub klimatyzacji multisplit. W tym, które urządzenie wybrać, by było wydajne i optymalne na danym metrażu, pomogą nasi doradcy. Wystarczy przesłać do nas zapytanie np. poprzez formularz na samym dole tej podstrony lub na stronie Kontakt, a my przygotujemy indywidualną, darmową wycenę, uwzględniającą klimatyzator wraz z usługą jego montażu.

Klimatyzacja Nowy Targ – dlaczego warto?

Klimatyzator w miejscu pracy powoli staje się standardem. Coraz częściej i chętniej osoby prywatne sięgają po to rozwiązanie do swoich domów oraz mieszkań. Urządzenia chłodzące wnętrza pomieszczeń doskonale sprawdzają się także w domkach letniskowych i innych obiektach turystycznych, mocno obleganych w sezonie wakacyjnym. Każdemu – zarówno firmie, jak i osobie prywatnej – polecamy sprawdzenie naszej oferty. Proponujemy urządzenia:

  • o doskonałych parametrach technicznych,
  • energooszczędne,
  • o wysokiej wydajności chłodniczej.

Nowoczesne klimatyzatory multisplit mogą być używane w kilku pomieszczeniach jednocześnie, dzięki temu koszt montażu i późniejszej ich eksploatacji jest dużo niższy niż urządzeń innego typu. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują klimatyzacji w większej liczbie pokoi. Klimatyzacja multisplit zajmuje dużo mniej miejsca, bo składa się na jeden agregat zewnętrzny i kilka jednostek wewnętrznych (z reguły tyle, ile jest pomieszczeń do obsługi). Klimatyzacja – w Nowym Targu czy innym polskim mieście – lub urządzenia wentylacyjne to coś, co pracodawca powinien zapewniać swoim pracownikom, a także dbać o pełną sprawność urządzeń tego typu na terenie zakładu pracy. Klimatyzacja na prywatny, domowy użytek nie jest obligatoryjna, aczkolwiek jej brak może znacząco wpłynąć na komfort życia wszystkich domowników. 

Montaż klimatyzacji Nowy Targ

Oferujemy kompleksowy i fachowy montaż klimatyzacji. Nowy Targ to jedno z miast, na terenie którego działamy w tym zakresie. By móc montować urządzenia, takie jak klimatyzatory stacjonarne z f-gazami (np. typu split), należy posiadać certyfikat F-gazy, wystawiany przez Urząd Dozoru Technicznego. Dokument ten jest wymagany w przypadku wszystkich urządzeń, które są niehermetycznie zamknięte i zawierają w sobie f-gazy. Wymóg posiadania tego certyfikatu obowiązuje od 2015 roku, kiedy to weszła w życie ustawa, mająca na celu redukcję emisji gazów cieplarnianych, powodujących utratę warstwy ozonowej i efekt cieplarniany. Nie tylko klimatyzatory stacjonarne zawierają w sobie f-gazy – wiele innych urządzeń i pojazdów:

  • ruchome urządzenia klimatyzacyjne,
  • samochody dostawcze chłodnie,
  • pompy ciepła,
  • gaśnice, 
  • inne.

Dlaczego lepiej zamówić w naszym sklepie zestaw, składający się z urządzenia wraz z montażem? Bo to znacznie prostsze i wygodniejsze rozwiązanie, w którym nie ma żadnych dodatkowych formalności do dopełnienia. W przypadku zakupu samego klimatyzatora, należy uzupełnić oświadczenie uprawniające do zakupu. W tym dokumencie należy określić cel zakupu: dalszą odsprzedaż, montaż (wymagane jest dołączenie aktualnego certyfikatu F-gazy) lub własny użytek (wymagane dokumenty to kopia umowy na montaż urządzenia z wyszczególnieniem modelu oraz danych firmy dokonującej montażu i kopią jej certyfikatu F-gazy, a w przypadku umowy z osobą prywatną, czyli technikiem o statusie osoby fizycznej, kopia jej certyfikatu personalnego F-gazy). Naszym klientom, wybierającym kompleksową ofertę, czyli urządzenie wraz z montażem, gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji. 

Serwis klimatyzacji Nowy Targ

Trzecią gałęzią naszej działalności – obok sprzedaży urządzeń oraz usługą montażu – jest serwis klimatyzacji. Nowy Targ to jedno z wielu miast na terenie województwa małopolskiego, które obsługujemy w tym zakresie. Każdy podmiot, posiadający firmowy lub personalny certyfikat F-gazowy – w tym także nasza firma – może wykonywać czynności, takie jak  konserwacja lub serwisowanie urządzeń z f-gazami. Regularny przegląd i serwis gwarantuje bezpieczne, bezawaryjne użytkowanie klimatyzatora i maksymalnie odwleka w czasie konieczność wymiany części czy ewentualnych poważniejszych napraw. Czyszczenie urządzenia oraz wymiana filtrów zapewni bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom klimatyzacji. 

Skontaktuj się z nami!

    Mapa