Jesteś osobą prywatną, która planuje zakup wydajnego klimatyzatora do swojego mieszkania lub domu? A może firmą, potrzebującą urządzenia chłodzącego kilka pomieszczeń biurowych? Szukając podmiotu, wyspecjalizowanego w temacie klimatyzacji z Brzeska lub okolic, warto sprawdzić naszą kompleksową ofertę. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń od wiodących producentów, takich jak Gree, LG, Xiaomi i Haier, a także ich montażem oraz serwisem. Jaki model wybrać do konkretnego metrażu i układu budynku? W razie wątpliwości nasi konsultanci służą fachową pomocą w wyborze, a także doradztwem w zaplanowaniu tej inwestycji. Po przesłaniu do nas zapytania, przygotujemy bezpłatną, indywidualną wycenę, uwzględniającą wszelkie koszty klimatyzacji (także dojazd i montaż). 

Klimatyzacja Brzesko – dlaczego warto?

 • Z roku na rok temperatury w Polsce – również latem – stale rosną. Tendencję tę można zaobserwować w większości innych krajów europejskich – przede wszystkim Europy Środkowej i Wschodniej. Powodem tego stanu rzeczy jest globalne ocieplenie i postępujące zmiany klimatyczne.
 • Temperatury podczas trwającego ponad 90 dni polskiego lata nierzadko przekraczają ponad 30 stopni Celsjusza. W takie dni, szczególnie w pomieszczeniach o tendencji do nagrzewania lub wręcz przegrzewania się, ciężko normalnie funkcjonować. Klimatyzacja – Brzesko jest jednym z miast, skąd pochodzą nasi klienci – jest wówczas jedynym skutecznym sposobem na ochłodzenie pomieszczeń.
 • Przyjemny chłód wnętrz podczas największych upałów powoli staje się standardem w siedzibach wielu firm. Popularność tego rozwiązania rośnie także wśród osób prywatnych – według statystyk z 2017 roku ponad 150 tysięcy Polaków miało już wówczas w domu klimatyzację – należy domniemywać, że od tego czasu liczba ta wzrosła.
 • Na domowy, prywatny użytek najczęściej sięga się po klimatyzację split, a do ochłodzenia kilku pomieszczeń biurowych klimatyzację multisplit, wyróżniającą się jedną jednostką zewnętrzną, mogącą obsługiwać kilka jednostek wewnętrznych. 

Montaż klimatyzacji Brzesko

W naszym asortymencie znajdują się niehermetycznie zamknięte urządzenia zawierające w sobie f-gazy. Obowiązujące od 2015 roku, a znowelizowane w 2017 roku przepisy, od firm i osób fizycznych-techników, instalujących, montujących i naprawiających urządzenia zawierające lub mające zawierać f-gazy, wymagają posiadania certyfikatu F-gazowego. Przykłady takich urządzeń to:

 • stacjonarne urządzenia klimatyzacyjne,
 • ruchome urządzenia klimatyzacyjne,
 • samochody dostawcze chłodnie,
 • pompy ciepła,
 • gaśnice.

Tylko podmioty z takim dokumentem – a jednym z nich jest nasza firma – mogą wykonywać wymienione wcześniej czynności. Warto wiedzieć, że zarówno serwisant, jak operator zlecający taką usługę, są narażeni na kary finansowe, jeśli zdecyduje się na firmę lub zatrudnienie prywatnego podmiotu bez aktualnego certyfikatu F-gazowego.  

Oferujemy możliwość zakupu zestawu, na który składa się klimatyzator i usługa jego montażu. Warto zdecydować się na takie kompleksowe rozwiązanie, bo to czysta wygoda i oszczędność czasu. Nie trzeba na własną rękę szukać technika lub firmy, posiadającej stosowny certyfikat. Nasze atuty? Oferujemy szybkie terminy realizacji, indywidualną wycenę oraz konkurencyjne ceny. Istnieje także możliwość zakupu urządzenia bez montażu – wówczas należy wypełnić oświadczenie uprawniające do zakupu. W dokumencie wskazuje się cel zakupu klimatyzatora: dalsza odsprzedaż, montaż lub użytek własny. Tylko dalsza odsprzedaż nie wymaga dołączenia dodatkowych dokumentów, w postaci umowy na montaż i aktualnego certyfikatu F-gazowego. 

Klimatyzacja Brzesko - zamów montaż i serwis

Serwis klimatyzacji Brzesko

Do tematu klimatyzacji podchodzimy kompleksowo, oferując sprzedaż urządzeń, a także ich montaż oraz serwis klimatyzacji. Brzesko jest jednym z punktów na mapie Małopolski, gdzie działamy. Regularny serwis, czyszczenie i udrażnianie wydłuży żywotność urządzenia i jego bezawaryjne działanie. Firmy, posiadające certyfikat F-gazowy, w tym także nasza, mają uprawnienia do świadczenia usług, takich jak:

 • naprawa,
 • konserwacja,
 • serwisowanie urządzeń zawierających fluorowane gazy.

Na każdą zamontowaną przez nas instalację dajemy 24-miesięczną gwarancję – pod warunkiem jednak, że wykonywany będzie coroczny przegląd. Warto o tym pamiętać, by móc korzystać z naszego serwisu gwarancyjnego. 

Skontaktuj się z nami!

  Mapa