Każdej osobie prywatnej lub firmie, poszukującej podmiotu, wyspecjalizowanego w temacie klimatyzacji z Tarnowa lub okolic, polecamy sprawdzenie naszej kompleksowej oferty. W ramach działalności prowadzimy sprzedaż klimatyzatorów od wiodących producentów, takich jak Gree, Xiaomi, LG czy Hailer, a także ich montaż oraz serwis. Mamy kilka lat doświadczenia w tej branży, setki wykonanych w tym czasie realizacji, a także certyfikat F-gazowy, uprawniający nas do montażu niehermetycznie zamkniętych urządzeń zawierających w sobie f-gazy. 

Klimatyzacja Tarnów – dlaczego my?

Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Kompleksowa oferta: począwszy od doradztwa, jakie urządzenie i sposób jego finansowania wybrać, przez montaż, przeszkolenie w jego obsłudze, na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kończąc. Kolejne atuty to szeroki obszar działań – obsługujemy m.in. Kraków, Tarnów i każde miasto na terenie województw małopolskiego i podkarpackiego. Usługi możemy także zrealizować w innych częściach Polski – zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i uzyskania od nas darmowej, indywidualnej wyceny. 

Klimatyzacja domowa oraz rozwiązania dla firm

Klimatyzacja domowa – w Tarnowie i wielu innych polskich miastach – jest coraz popularniejsza. Najczęściej prywatne osoby, które się na nią decydują, mają mocno nagrzewające lub przegrzewające się mieszkania i domy.

Powodem takiego stanu rzeczy może być:

 • zachodnia ekspozycja okien,
 • lokal na poddaszu,
 • ostatnie piętro,
 • dużo okien i przeszklonych powierzchni,
 • wiele innych.

Latem problem ten może być tak uciążliwy, a temperatury we wnętrzach tak wysokie, że uniemożliwiają komfortowe mieszkanie i sen. Na prywatny, domowy użytek warto rozważyć klimatyzator split. Który dokładnie model i o jakiej mocy? Na takie pytania odpowiedzą nasi konsultanci. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 792 008 228, mailowego kontakt@klimatyzuj.pl lub uzupełnienia formularza znajdującego się na dole tej podstrony lub na stronie Kontakt. Po przesłaniu do nas zapytania, przygotujemy indywidualną i dokładną wycenę, uwzględniającą wszystkie koszty, łącznie z montażem klimatyzatora i dojazdem do klienta. Jeśli chodzi o nowoczesne i energooszczędne rozwiązania dla firm, tutaj na uwagę zasługuje typ klimatyzacji multisplit. Takie urządzenie wyróżnia się tym, że ma tylko jedną jednostkę zewnętrzną i może ona obsługiwać kilka jednostek wewnętrznych. Obniża to koszty montażu, a także późniejszą jej eksploatację. 

Klimatyzacja Tarnów - zamów montaż i serwis

Montaż klimatyzacji Tarnów

W naszej ofercie znajdują się niehermetycznie zamknięte urządzenia zawierające w sobie f-gazy. Przepisy, które weszły w życie w 2015 roku i zostały znowelizowane w 2017 roku, wymagają od monterów tego typu urządzeń posiadania certyfikatu F-gazowego. Dokument ten wystawia UDT, czyli Urząd Dozoru Technicznego. Poza stacjonarnymi klimatyzatorami, wiele innych urządzeń zawiera f-gazy, np. ruchome urządzenia klimatyzacyjne, pompy ciepła, gaśnice i samochody dostawcze chłodnie. Każdy podmiot, który wykonuje działalność z urządzeniami chłodniczymi, klimatyzacyjnymi i pompami ciepła zawierającymi lub mającymi zawierać f-gazy, powinien posiadać ten certyfikat. Dzięki niemu można bez przeszkód podejmować się działań, takich jak:

 • instalacja,
 • naprawa,
 • konserwacja,
 • serwisowanie,
 • likwidacja,
 • odzysk (w przypadku posiadaczy certyfikatu personalnego dla techników o statusie osób fizycznych).

Warto dodać, że brak certyfikatu F-gazowego może skutkować karami finansowymi nie tylko dla serwisanta, ale także operatora zlecającego tę pracę. Takie czynności powinny wykonywać wyłącznie certyfikowane podmioty, bo gwarantuje to bezpieczeństwo i działanie zgodnie z wszelkimi obowiązującymi przepisami. 

Certyfikowany montaż klimatyzacji w Tarnowie

Nasza firma posiada aktualny certyfikat F-gazowy, dzięki temu może zaoferować nie tylko wydajny, energooszczędny produkt, ale także usługę montażu klimatyzacji. Tarnów to jedno z miast, skąd pochodzą nasi klienci, ale nie zamykamy się na inne obszary z terenów dalszych województw. W ramach podstawowego montażu wykonujemy wszelkie niezbędne prace, a następnie przeprowadzamy próbę szczelności, uruchamiamy urządzenie i szkolimy klienta w zakresie jego obsługi. Działamy szybko i efektywnie –  podstawowy model klimatyzatora split jesteśmy w stanie zamocować w kilka godzin. Oferujemy też montaż bardziej zaawansowanych urządzeń z kilkoma jednostkami wewnętrznymi. 

Serwis klimatyzacji Tarnów

Obok sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych oraz ich montażu, na rzecz klientów świadczymy także usługę serwis klimatyzacji. Tarnów to jedno z wielu miast województwa małopolskiego, które znajduje się w obszarze naszej działalności. Certyfikat F-gazowy uprawnia nas do wykonywania wszelkich prac konserwacyjnych i serwisowych, by urządzenia działały jak najdłużej w pełni wydajnie i bezpiecznie.

Skontaktuj się z nami!

  Mapa