Liczba mieszkańców Zakopanego oscyluje wokół 30 tysięcy osób, a w najbardziej oblegane weekendy w tym mieście może przebywać jednocześnie nawet 250 tysięcy turystów. To ogromne możliwości zarobku dla hoteli, hosteli, a także właścicieli prywatnych kwater noclegowych. W sezonie letnim nieodzownym elementem w każdym takim lokum powinna być klimatyzacja, bo Zakopane to kierunek, który nie traci wtedy na popularności.

Zdecydować się na montaż takiego urządzenia mogą również mieszkańcy tego miasta – przede wszystkim mocno nagrzewających lub przegrzewających się pomieszczeń, w których spędzają dużo czasu lub śpią. Lato w Polsce trwa 92-93 dni. Panujące wówczas temperatury niejednokrotnie przekraczają granicę powyżej 30 stopni Celsjusza. W takich warunkach trudno komfortowo żyć lub efektywnie pracować. Klimatyzacja – w Zakopanem i innych miastach – będzie najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem problemu nadmiernego nagrzewania się wnętrz obiektów prywatnych i komercyjnych. 

Klimatyzacja w Zakopanem przyda się niemal przez okrągły rok

Oferujemy sprzedaż wysokiej jakości i wydajności klimatyzatorów, a także ich montaż oraz serwis. Nowoczesne, energooszczędne modele nie tylko chłodzą, mogą także grzać (więcej informacji na stronie Ogrzewanie klimatyzacją). Taka funkcja przyda się np. w całorocznych drewnianych domkach letniskowych, w których – ze względu bezpieczeństwa – nie można zamontować klasycznego piecyka. Koszty ogrzewania klimatyzatorem są niższe od 60 nawet do 80% w porównaniu do ogrzewania elektrycznego. Model Gree Multisplit Lomo Luxury, posiadający funkcję +8 stopni, doskonale sprawdzi się zimą w nieużywanych domkach, salkach i innych obiektach, bo nie dopuści do zamarznięcia i uszkodzenia znajdujących się tam instalacji.

Montaż klimatyzacji Zakopane

Naszym klientom oferujemy atrakcyjne zestawy, składające się z wydajnego, energooszczędnego klimatyzatora wraz z usługą montażu. Dlaczego warto zdecydować się na to kompleksowe rozwiązanie? Bo to czysta wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. Po wejściu w życie w 2015 roku ustawy,  mającej na celu zredukowanie emitowanych do atmosfery i pogłębiających dziurę ozonową f-gazów, każda firma lub osoba fizyczna – technik, prowadzące działalność z urządzeniami chłodniczymi, klimatyzacyjnymi i pompami ciepła zawierającymi lub mającymi zawierać f-gazy, musi posiadać certyfikat F-gazowy. Dokument ten, wydawany przez Urząd Dozoru Technicznego, uprawnia do działań, takich jak:

  • instalacja,
  • naprawa,
  • konserwacja,
  • serwis urządzeń z f-gazami – np. klimatyzatorów split lub innych, niehermetycznie zapakowanych urządzeń z f-gazami. 

Nasza firma posiada certyfikat F-gazowy, dzięki temu może zaoferować klientom także montaż klimatyzacji w Zakopanem i innych miastach województw małopolskiego i podkarpackiego (na życzenie klienta również innych).

 • Nasze usługi wyróżniają się szybkimi terminami realizacji, konkurencyjnymi cenami i darmową, indywidualną wyceną.
 • Dopasowujemy model klimatyzatora i jego rodzaj do rodzaju pomieszczenia, potrzeb klienta i układu całego budynku, nie zapominając przy tym o aspekcie energooszczędności.
 • W naszym asortymencie znajdują się urządzenia chłodzące o klasie energetycznej A++.
 • Działamy szybko i efektywnie – prosty model klimatyzatora split jesteśmy w stanie zamontować już w kilka godzin.
 • Po zakończeniu prac przeprowadzamy test szczelności instalacji, a następnie szkolimy klienta z obsługi urządzenia. 

Klimatyzacja Zakopane - zamów montaż i serwisSerwis klimatyzacji Zakopane

Trzecią gałęzią naszej działalności – obok sprzedaży urządzeń i usługi montażu – jest serwis klimatyzacji. Zakopane i wiele innych miast województwa małopolskiego znajduje się w obszarze, na którym działamy. Certyfikat f-gazowy, który posiadamy, uprawnia nas do czynności, takich jak naprawa, konserwacja i serwisowanie urządzeń, zawierających lub mających zawierać f-gazy. Regularny przegląd klimatyzacji, czyszczenie, udrażnianie oraz wymiana filtrów pozwoli zachować go w idealnym stanie, by przez długi czas działał bezawaryjnie, a użytkownikom zapewniał komfort i bezpieczeństwo. 

Skontaktuj się z nami!

  Mapa