Jesteś osobą prywatną lub firmą i szukasz kogoś, kto kompleksowo zajmie się tematem klimatyzacji w Wadowicach – doradzi najlepsze urządzenie, zamontuje je i będzie serwisować? Polecamy skorzystanie z naszych usług. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i firmy. Główny obszar naszych działań to miasta znajdujące się na terenie województwa małopolskiego – Kraków, Wadowice, Wieliczka – podkarpackiego, a na życzenie klienta także innych. 

Klimatyzacja Wadowice – dlaczego warto?

Jeżeli latem wnętrza w twoim mieszkaniu lub biurze mocno się nagrzewają lub przegrzewają, rozwiązaniem tego problemu jest klimatyzacja. Wadowice to jedno z miast, na terenie którego realizujemy usługi kompleksowego montażu urządzeń oraz ich serwisu. Gwarantujemy doradztwo i pomoc w dopasowaniu klimatyzatora, który będzie najbardziej efektywny na danym metrażu. Działamy w pełni transparentnie – przed zdecydowaniem się na skorzystanie z naszych usług przygotujemy szczegółową i bezpłatną wycenę. Nie ma mowy o żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztach, nieuwzględnionych w tym indywidualnym cenniku. Bierzemy pod uwagę m.in.:

 • metraż,
 • układ pomieszczeń,
 • warunki panujące w budynku,
 • wiele innych zmiennych.

Wszystko po to, by dopasować rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb klienta. W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory split i klimatyzatory multisplit. Warto dodać, że nowoczesne urządzenia mogą nie tylko chłodzić pomieszczenia, ale także je ogrzewać. Więcej na stronie Ogrzewanie klimatyzacją.

Klimatyzacja Wadowice - zamów montaż i serwisMontaż klimatyzacji Wadowice

W naszym asortymencie produktów znajdują się wysokiej klasy urządzenia m.in. od:

 • Gree,
 • XIaomi,
 • LG,
 • Haier.

Ponadto także oferujemy montaż klimatyzacji w Wadowicach lub innych miastach znajdujących się na obszarze województwie małopolskiego i podkarpackiego. Do montażu takich urządzeń potrzebny jest certyfikat F-gazowy. Posiadamy taki dokument, wystawiony przez UDT, czyli Urząd Dozoru Technicznego. Certyfikat ten powinien posiadać każdy monter klimatyzacji stacjonarnej oraz innych niehermetycznie zapakowanych urządzeń, zawierających f-gazy. Poza klimatyzatorami stacjonarnymi i przenośnymi są to także:

 • samochody dostawcze chłodnie,
 • pompy ciepła,
 • gaśnice,
 • rozdzielnice wysokiego napięcia,
 • rozdzielnice elektryczne.

Szybki i efektywny montaż klimatyzacji w Wadowicach

Montaż klimatyzacji – w Wadowicach lub innym mieście – przeprowadzamy szybko i efektywnie. Najprostszy model klimatyzatora typu split jesteśmy w stanie zamocować w kilka godzin. Na każdą wykonaną przez naszą ekipę instalację klimatyzacyjną dajemy 24-miesięczną gwarancję (pod warunkiem, że klient będzie wykonywać coroczny przegląd). Dodatkowo na wszystkie dostępne w naszym sklepie urządzenia jest gwarancja od producenta nawet do 5 lat od dnia ich zakupu. Dopasowując do metrażu i potrzeb klienta urządzenie chłodzące, nie zapominamy także o aspekcie ekonomicznym. Rozwiązania, które proponujemy, są energooszczędne i maksymalnie redukujące koszty, jakie należy ponieść nawet podczas częstego korzystania z klimatyzacji. Po skończonym montażu sprawdzamy szczelność i szkolimy klienta z obsługi urządzenia.

Serwis klimatyzacji Wadowice

Nie tylko montaż wchodzi w skład portfolio naszych usług – klientom oferujemy także serwis klimatyzacji. Wadowice to jedno z wielu miast, które w tym zakresie obsługujemy. Regularnie przeprowadzany serwis klimatyzatora, a wchodzące w jego skład czynności to m.in.  przegląd, czyszczenie i  udrażnianie, gwarantuje długie, wydajne i bezawaryjne chłodzenie pomieszczeń (lub grzanie. Klimatyzację należy regularnie czyścić, bo gromadzące się wewnątrz kurz, roztocza, grzyby i inne szkodliwe drobnoustroje, przedostają się do powietrza, którym znajdujące się w tym samym pomieszczeniu osoby oddychają. Minimum to 2 razy do roku lub częściej – jeśli klimatyzator działa często i na dużej powierzchni. 

Skontaktuj się z nami!

  Mapa