Wszystkim tym, którzy poszukują podmiotu wyspecjalizowanego w klimatyzacji w Bochni lub okolicy, zachęcamy do sprawdzenia naszej kompleksowej oferty. Na rzecz klientów prywatnych i firm świadczymy usługi, takie jak sprzedaż urządzeń od wiodących producentów (Gree, LG czy Xiaomi), a także ich montaż oraz serwis. W sezonie letnim klimatyzacja – w Bochni i wielu budynkach prywatnych oraz komercyjnych – to absolutny niezbędnik. Szczególnie w miejscach, które mocno się nagrzewają lub przegrzewają, poprawi to komfort życia lub zwiększy wydajność i efektywność pracy. Nowoczesne urządzenia chłodzą pomieszczenia, a także poprawiają cyrkulację i wilgotność powietrza. Gdy zachodzi taka potrzeba, to klimatyzatorem można także dogrzać wnętrze (więcej na ten temat na stronie Ogrzewanie klimatyzacją).

Klimatyzacja Bochnia – dlaczego warto?

Klimatyzacja domowa w Bochni, a także rozwiązania dedykowane firmom, ośrodkom przemysłowym i instytucjom, ma szereg zalet, przemawiających za tym, by się na nią zdecydować. Jeśli chodzi o firmy, to na pracodawcę nałożony jest obowiązek zapewnienia pracownikom optymalnych i komfortowych warunków do pracy – oszacowano, że maksymalna temperatura wewnątrz pomieszczeń, gdzie wykonuje się pracę biurową, nie powinna przekraczać 30 stopni Celsjusza. Wiele biurowców ma dużo przeszklonych powierzchni, które mocno się nagrzewają, ponadto także obiekty na poddaszach lub ostatnich piętrach mają tendencję do przegrzewania się. W takich sytuacjach klimatyzacja będzie niezastąpiona i niezbędna. Miejscowe chłodzenie przenośnymi klimatyzatorami czy wiatrakami to tylko doraźna pomoc, która w mocno nagrzewających się wnętrzach nie ma racji bytu. 

Montaż klimatyzacji Bochnia

Poza sprzedażą wysokiej jakości urządzeń do chłodzenia pomieszczeń, oferujemy także montaż klimatyzacji. Bochnia to jedno z miast z województwa małopolskiego, na terenie którego działamy. By móc montować urządzenia, takie jak klimatyzatory stacjonarne z f-gazami, potrzebny jest wydawany przez UDT, czyli Urząd Dozoru Technicznego, certyfikat F-gazowy. Posiadamy taki dokument. 

Dlaczego warto kupić w naszym sklepie urządzenie wraz z montażem? By uniknąć kłopotliwych formalności. Wybierając sam produkt bez montażu, należy uzupełnić oświadczenie uprawniającego do zakupu. W tym dokumencie należy zaznaczyć, w jakim celu kupuje się niehermetycznie zamknięte urządzenie napełnione F-gazami. Cele mogą być 3:

  1. dalsza odsprzedaż,
  2. montaż (wymagane jest dołączenie certyfikatu f-gazy),
  3. użytek własny (wymagana kopia umowy na montaż urządzenia z wyszczególnieniem modelu urządzenia oraz danych firmy dokonującej montażu i kopią jej certyfikatu F-gazy).

Wybierając zakup urządzenia wraz z montażem klimatyzacji w Bochni, klient otrzymuje kompleksową usługę od A do Z: począwszy od pomocy w doborze najlepiej dopasowanego do potrzeb i metrażu pomieszczenia klimatyzatora, na montażu, teście szczelności i przeszkoleniu klienta z jego obsługi kończąc.

Serwis klimatyzacji Bochnia

Na rzecz naszych klientów świadczymy także usługi serwisu klimatyzacji w Bochni lub w innych miastach województwa małopolskiego lub podkarpackiego. Serwis – gwarancyjny i pogwarancyjny – to nic innego jak kompleksowa obsługa w szerokim zakresie napraw i konserwacji klimatyzatora – najczęściej typu klimatyzacja split lub klimatyzacja multisplit, by jak najdłużej pracował z pełną wydajnością, mocą i bez usterek. Serwis to także czyszczenie i udrażnianie urządzenia z grzybów i drobnoustrojów, które zbierają się w jego wnętrzu. Tę czynność należy wykonywać minimum 2 razy do roku, najlepiej zlecić to wyspecjalizowanej w tym zakresie firmie. Niektóre nowoczesne modele klimatyzatorów – np. klimatyzator ścienny Gree Pular – posiada funkcję automatycznego czyszczenia wymiennika jednostki wewnętrznej z zanieczyszczeń. 

Skontaktuj się z nami!

    Mapa