Dla wszystkich osób prywatnych lub firm, szukających wyspecjalizowanej w temacie klimatyzacji w Gorlicach lub okolicach firmy, mamy dobrą wiadomość – ta strona to właściwy adres! Oferujemy kompleksowe podejście do tematu: doradztwo i sprzedaż urządzeń od renomowanych producentów, a także ich montaż oraz serwis. Produkty marek, takich jak Gree, LG czy Xiaomi, odnajdą się na prywatny użytek w domach i mieszkaniach, a także w większych obiektach: firmach, fabrykach i instytucjach publicznych. O tym, które urządzenie wybrać, decyduje przede wszystkim metraż pomieszczenia i układ budynku. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu: telefonicznego pod numerem +48 792 008 228 lub mailowego kontakt@klimatyzuj.pl. Po wysłaniu do nas zapytania, dobierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie oraz przygotujemy indywidualną i darmową wycenę, uwzględniającą także usługę montażu oraz dojazd. 

Klimatyzacja Gorlice – dlaczego warto?

Klimatyzacja w firmach i biurach powoli staje się już standardem. Coraz więcej osób prywatnych decyduje się na montaż takiego urządzenia w domu lub mieszkaniu. Wiele czynników wpływa na to, że pomieszczenia mocno się nagrzewają lub przegrzewają. Jednym z nich jest zachodnia ekspozycja okien – takie pokoje mają tendencję do przegrzewania się latem. Wyższe temperatury występują także:

 • na ostatnim piętrze,
 • na poddaszu,
 • tam, gdzie jest dużo okien lub przeszklonych powierzchni (np. w nowoczesnych biurowcach).

Na nagrzewanie się pomieszczeń wpływa:

 • usytuowanie lokalu,
 • piętro,
 • obecność i odległość od innych budynków,
 • drzewa.

Znaczenie ma także odpowiednie docieplenie ścian budynku. Klimatyzacja w Gorlicach na rzecz firm i instytucji zapewni pracownikom odpowiednie warunki do wydajnej pracy, a w domowym zaciszu zagwarantuje wyższy komfort życia. 

Klimatyzacja Gorlice - zamów montaż i serwisMontaż klimatyzacji Gorlice 

Montaż urządzeń, takich jak klimatyzatory przenośne lub stacjonarne, które nie są hermetycznie zapakowane (najczęściej są to klimatyzatory split) wymaga posiadania odpowiednich uprawnień. Po wejściu w życie ustawy w 2015 roku, mającej na celu redukcję emisji do atmosfery gazów cieplarnianych, montaż klimatyzatorów zawierających F-gazy jest możliwy wyłącznie przez firmy, które posiadają wymagany przez przepisy certyfikat F-gazowy. Nasza firma dysponuje takim dokumentem, dlatego – poza sprzedażą urządzeń – oferujemy także ich montaż. Wybór firmy, która działa kompleksowo – tzn. poza sprzedażą klimatyzatorów montuje je, a później także serwisuje – to czysta wygoda i znacznie mniej formalności niż zakup urządzenia bez montażu klimatyzacji, np. w Gorlicach. 

W skład podstawowego montażu wchodzi cały szereg czynności, takich jak:

 • wykonanie otworu w ścianie,
 • montaż jednostki zewnętrznej i jej instalacja,
 • instalacja jednostki wewnętrznej,
 • wykonanie próżni w układzie,
 • próba szczelności.

Po montażu urządzenia szkolimy klienta w zakresie obsługi klimatyzatora. Na każdą wykonaną przez naszą ekipę instalację dajemy 24-miesięczną gwarancję – pod warunkiem jednak, że urządzenie będzie poddawane corocznym przeglądom. 

Serwis klimatyzacji Gorlice

Na rzecz naszych klientów świadczymy także usługę serwisu klimatyzacji – Gorlice to jedno z miast, które obsługujemy w tym zakresie. Pracodawca jest zobowiązany do dbania i utrzymania urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w stanie pełnej sprawności. Jeśli wymagają one przeglądu, serwisu lub naprawy, zachęcamy do kontaktu. Również w przypadku klimatyzacji domowej w Gorlicach i występujących z nią problemów, warto wezwać naszych serwisantów.

Skontaktuj się z nami!

  Mapa