Jakiej firmy klimatyzator wybrać?

Jakiej firmy klimatyzator wybrać i czym kierować się podczas wyboru tego rodzaju urządzenia? Co – poza jego marką – również ma znaczenie i może zadecydować o ostatecznym wyborze? Podpowiadamy w najnowszym wpisie blogowym i prezentujemy, jakich marek klimatyzatory znajdują się obecnie w naszej ofercie.

Jakiej firmy klimatyzator wybrać? Sprawdź, czym się kierować

Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, jakiej firmy klimatyzator wybrać. Czynniki, które warto wziąć pod uwagę podczas zakupów, to między innymi metraż i liczba pomieszczeń, gdzie ma się znaleźć klimatyzacja, budżet, inne specjalne preferencje (np. cicha praca w przestrzeni biurowej), energooszczędność, wysoka wydajność chlodnicza, a także możliwość ogrzewania klimatyzacją. Przed zakupami lub e-zakupami można też zaplanować, czy ma być to urządzenie przenośne czy zamontowane na stałe (np. model ścienny lub przypodłogowy). Mając skompletowany taki zestaw danych, znacznie łatwiej będzie podjąć ostateczną decyzję zakupową. 

W naszym asortymencie znajdują się 2 typy urządzeń: klimatyzacja split i klimatyzacja multisplit. Które rozwiązanie wybrać? W przypadku, gdy klimatyzacja jest potrzebna w 1 pomieszczeniu, optymalny będzie klimatyzator split. Z kolei do chłodzenia większej liczby pomieszczeń – od 5 nawet do 9 jednocześnie – sprawdzi się multisplit. 

Jakiej firmy klimatyzator wybrać? Poznaj wybory innych

Jakiej firmy klimatyzator wybrać? Jeśli chodzi o wybory naszych klientów, to zdecydowanie najchętniej stawiają oni na urządzenia marki Gree. Asortyment tego brandu to udane połączenie wysokiej jakości i wydajności z atrakcyjną ceną na każdą kieszeń. Szacuje się, że co 3 klimatyzator na świecie został wyprodukowany w fabryce Gree. Na polskim rynku ta marka jest obecna już od 17 lat, zdobywając w tym czasie zaufanie wielu konsumentów i rozpoznawalność na rynku. 

Klimatyzatory Gree to kolekcja urządzeń do różnego typu pomieszczeń: niewielkich prywatnych mieszkań oraz dużych, komercyjnych obiektów. Rozwiązania tej firmy można znaleźć w niejednym polskim domu, mieszkaniu, biurze, hotelu i lokalu usługowym. Wszystkie łączy kilka wspólnych cech: niski poziom hałasu, niezawodność, najwyższa klasa energetyczna A+++ lub A++, minimalne zużycie energii, estetyczna i nowoczesna linia, intuicyjne sterowanie (pilotem lub aplikacja mobilną). Co istotne klimatyzatory Gree uzyskały pozytywną rekomendację i Atest Higieniczny PZH, czyli Państwowego Zakładu Higieny. Oznacza to, że urządzenia pochodzące z portfolio tej marki nie mają negatywnego wpływu na ludzkie zdrowie i środowisko naturalne. 

Poza urządzeniami Gree, które zdecydowanie dominują w naszej ofercie, proponujemy też klimatyzatory innych marek. Dużym powodzeniem cieszy się np. model ścienny Xiaomi, a także propozycje od LG. Klimatyzator Xiaomi, którym można sterować zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej, ochłodzi lub ogrzeje pomieszczenie o powierzchni do 35 metrów kwadratowych, posiada także funkcję grzania. Urządzenia z linii LG Deluxe wyróżniają się wyjątkowo cichą [pracą (19-42 decybeli), a także niskim zużyciem energii (należą do klasy A++). 

Jakiej firmy klimatyzator wybrać? Skontaktuj się z nami 

W razie w wątpliwości, które urządzenie wybrać do prywatnego domu lub podnajmowanej przestrzeni biurowej, zachęcamy do kontaktu telefonicznego (12) 345 02 24 lub mailowego kontakt@klimatyzuj.pl. Nasi konsultanci służą fachowym doradztwem i pomocą w wyborze klimatyzatora najlepiej dopasowanego do metrażu i indywidualnych potrzeb każdego zamawiającego. 

Leave a comment